1. Ivar Bisseling

    Regiomanager

    Visie/strategie Regio Oost, Regiobestuurszaken, (Mest)verwerking, Markt, Agro en Food, Energie en Asbest
    Email
    ibisseling@ltonoord.nl
    Tel
    06-22026927
  2. Tjerk Elzinga

    Beleidsadviseur

    Agrarisch natuurbeheer, Natura 2000 + EHS, Ruimtelijke Ordening provinciaal, VAB, Fauna, Pacht en Provinciale politiek Gelderland
    Email
    telzinga@ltonoord.nl
    Tel
    06-20432556
  3. Hille Kraak

    Beleidsadviseur

    Water, Waterschappen Overijssel, Bodem en Ruimtelijke Ordening lokaal Overijssel
    Email
    hkraak@ltonoord.nl
    Tel
    06-10323761
  4. Margo Meijerink

    Projectadviseur

    Projectkansen inventariseren en realiseren: specialisatie gebiedsprocessen en natuurinclusieve landbouw / Duurzame Zuivelketen: teamlid Diergezondheid & Dierenwelzijn
    Email
    mmeijerink@ltonoord.nl
    Tel
    06 – 51797771
  5. Alida Hoolsema

    Beleidsadviseur

    Waterschappen Gelderland, Ruimtelijke Ordening lokaal Gelderland, Verbinding Boer-Burger, OAJK en GAJK.
    Email
    ahoolsema@ltonoord.nl
    Tel
    06-55469482
  6. Inge Hageman

    Projectadviseur

    Projectkansen inventariseren: specialisatie Gebiedsprocessen, omzetten in projectvoorstel, organiseren en financiering
    Email
    ihageman@ltonoord.nl
    Tel
    06-51642797
  7. Karin Spijker

    Projectadviseur

    Projectkansen inventariseren, omzetten in een projectvoorstel, organiseren en financiering
    Email
    kspijker@ltonoord.nl
    Tel
    06-10654909
  8. Hein de Kort

    Beleidsadviseur

    Ledenbinding dierlijke sectoren, Bijen, Multifunctionele Landbouw, Provinciale politiek Overijssel
    Email
    hdkort@ltonoord.nl
    Tel
    06-10314968
  9. Gea Lenselink

    Regio-assistente

    Regio- en gebiedsoverleggen, Uitnodigingen & Nieuwsbrieven, Website, Communicatie
    Email
    glenselink@ltonoord.nl
    Tel
    06-20396440
  10. Marloes Kemink

    Relatiebeheerder

    Relatiebeheerder voor afdelingen / leden en ledenwerver nieuwe leden
    Email
    mkemink@ltonoord.nl
    Tel
    06-19284275
  11. Ans Overmars

    Relatiebeheerder

    Relatiebeheerder voor afdelingen / leden en ledenwerver nieuwe leden
    Email
    aovermars@ltonoord.nl
    Tel
    06–51851317
  12. Henriet Dijk

    Communicatieadviseur

    Email
    hdijk@ltonoord.nl
    Tel
    06-53165018