LTO Noord regio West zoekt enthousiaste stagiairs

Locatie
Zwolle, Drachten, Zoetermeer
Dienstverband
Het gehele jaar (doorlopend)

LTO Noord is dé agrarische belangenbehartiger in de negen provincies boven de grote rivieren. Regioteam West werkt aan het versterken van de economische en maatschappelijke positie van onze leden: boeren en tuinders in de provincies Flevoland, Noord-Holland, Utrecht en Zuid-Holland.

Het vertegenwoordigen van belangen van agrarische ondernemers op tal van vlakken is de basis van het bestaan van LTO Noord. Plantaardige en dierlijke sectoren staan voor grote uitdagingen en werken hieraan door onder andere te innoveren.  

Ook voor de toekomst is de frisse blik van studenten, ondernemers en andere geïnteresseerden van belang om agrariërs in Nederland bij te staan. LTO Noord regio West biedt stagemogelijkheden voor jongeren van zowel agrarische als niet-agrarische opleidingen.  

Binnen regioteam West zijn we op zoek naar enthousiaste stagiairs. Er liggen diverse opdrachten klaar. Over bijvoorbeeld:  onderwijs, duurzame energie, gebiedvisies, waterkwaliteit, verbinding stad-platteland, strategie, korte (voedsel)ketens en jongerennetwerk LTO Noord. En daarnaast zijn we ook altijd benieuwd naar nieuwe ideeën en inzichten. 

Wil jij jouw kennis en vaardigheden in hoog tempo opwaarderen en lijkt het je leuk en interessant een periode met onze leden, bestuurders, partners en collega's samen op te trekken? Dan is dit een fantastische mogelijkheid om jezelf en daarmee onze vereniging LTO Noord verder te ontwikkelen! 

Heb je interesse? Dan kun je een mail sturen naar: Annemieke Eggink, P&O: aeggink@ltonoord.nl.

 

Sluit u aan bij het LTO Noord netwerk en word nu lid

Meer informatie over het lidmaatschap? Neem vrijblijvend contact met ons op.