Landschap

LTO Noord regio Oost zoekt enthousiaste stagiairs

Locatie
Zwolle
Dienstverband
Het gehele jaar (doorlopend)

LTO Noord is dé agrarische belangenbehartiger in de negen provincies boven de grote rivieren. Regioteam Oost werkt aan het versterken van de economische en maatschappelijke positie van onze leden: boeren en tuinders in de provincies Gelderland en Overijssel.

Het vertegenwoordigen van belangen van agrarische ondernemers op tal van vlakken is de basis van het bestaan van LTO Noord. Plantaardige en dierlijke sectoren staan voor grote uitdagingen en werken hieraan door onder andere te innoveren. Ook voor de toekomst is de frisse blik van studenten, ondernemers en andere geïnteresseerden van belang om agrariërs in Nederland bij te staan. LTO Noord regio Oost biedt stagemogelijkheden voor jongeren van zowel agrarische als niet-agrarische opleidingen.  

Samen met jou geven we je stageopdracht vorm. We houden ons binnen ons team onder meer bezig met flora en fauna, ruimtelijke ordening, bodem en water, verbinding tussen boer en burger, multifunctionele landbouw, duurzame energie en strategie.

Wil jij jouw kennis en vaardigheden in hoog tempo opwaarderen en lijkt het je leuk en interessant een periode met onze leden, bestuurders, partners en collega's samen op te trekken? Dan is dit een fantastische mogelijkheid om jezelf en daarmee onze vereniging LTO Noord verder te ontwikkelen! 

Heb je interesse?Dan kun je een mail sturen naar: Annemieke Eggink, P en O: aeggink@ltonoord.nl 

Sluit u aan bij het LTO Noord netwerk en word nu lid

Meer informatie over het lidmaatschap? Neem vrijblijvend contact met ons op.