LTO Noord regio Oost zoekt een beleidsadviseur

Locatie
Zwolle
Dienstverband
36 - 40 uur

Solliciteer hier

Heb je hart voor de land- en tuinbouw en affiniteit met belangenbehartiging? En wil je bijdragen aan een krachtige land- en tuinbouw in ons kleine land waar ruimte schaars is? Ben je toe aan een volgende stap in je loopbaan, dan raden we je aan om te solliciteren!

Regioteam Oost van de vereniging LTO Noord is op zoek naar een enthousiaste

Beleidsadviseur
op het gebied van ruimtelijke ordening, energie, ondernemerschap
(36 - 40 uur per week, standplaats Zwolle)


Wat doen wij?
LTO Noord is de agrarische ondernemersvereniging in de negen provincies boven de Maas en behartigt de belangen van ruim 14.000 boeren en tuinders. Het merendeel van onze leden is agrarisch ondernemer en producent van voedsel of sierteeltproducten. LTO Noord ondersteunt agrarische ondernemers, zodat zij zélf hun toekomst kunnen vormgeven. Wij functioneren als een netwerkorganisatie en vormen de schakel tussen leden, overheid, maatschappij en bedrijfsleven van lokaal tot internationaal niveau. In al onze activiteiten willen wij een resultaatgerichte en ondernemende organisatie zijn, die dicht bij haar leden staat. Met ruim 150 collega’s zetten wij ons dagelijks met hart en ziel in voor agrarische ondernemers.

Wat doet de beleidsadviseur?
Als adviseur behartig je de belangen van de agrarische sector in de provincies Gelderland en Overijssel. Je maakt deel uit van team Oost waarin je de collega wordt van 9 adviseurs. De beleidsadviseurs ondersteunen onze regiobestuurders en afdelingen beleidsmatig binnen onze thema’s: Natuur & Fauna, Bodem & Water, Markt & Maatschappij, Landelijk gebied en Ondernemerschap. Zij bewaken het landbouwbelang in dossiers en overleg met gemeenten, provincies en maatschappelijke partners en reageren bijvoorbeeld op gemeentelijke toekomstvisies, regionale gebiedsplannen, en bestemmings- en waterplannen.
De adviseur die wij zoeken, zet zich met name in op het thema Landelijk gebied en Ondernemerschap, met de focus op de energie- en klimaatopgave en de opgaven die er voor onze leden liggen in het vinden van goed personeel (nu en in de toekomst) en scholing. Daarnaast bied je ondersteuning aan onze Gelderse afdelingen.

Ben jij onze nieuwe beleidsadviseur?
Als adviseur ben je een communicatief sterke ondernemende professional, die actief alle relevante ontwikkelingen volgt en dit vertaalt in een efficiënte lobby en acties.
Je hebt kennis van en bij voorkeur werkervaring op het gebied van ruimtelijke ordeningsvraagstukken, in het bijzonder rondom energie. Affiniteit met de agrarische sector is een must, bij voorkeur met de plantaardige sectoren. Je bent een goede netwerker en beschikt bij voorkeur reeds over een netwerk in regio Oost bij overheden, ondernemers en organisaties. Je bent creatief in het meedenken over oplossingen voor (groepen van) ondernemers. Je bent een stimulerend, ambitieus en resultaatgericht persoon.

Daarnaast beschik je over:
- Een afgeronde HBO/WO-opleiding in een relevante richting, bij voorkeur op gebied van ruimtelijke ordening of planologie;
- 5 jaar werkervaring in een relevante functie;
- Een kritische blik, uitstekend analytisch vermogen en een positieve instelling;
- Rijbewijs.

Wat bieden wij jou?
De organisatiecultuur is erop gericht het beste uit onze medewerkers te halen. We bieden een jaarcontract met optie tot verlenging. We bieden je een salaris van maximaal € 5.038,00 bij een fulltime aanstelling. Naast het salaris biedt LTO Noord goede secundaire arbeidsvoorwaarden en volop ontwikkelmogelijkheden. Bij LTO Noord werk je volgens het ‘nieuwe werken’. Dit betekent dat wij je faciliteiten aanbieden waarmee je tijd- en plaats onafhankelijk kunt werken.
Interesse?

Reageren
Solliciteren kan door je CV en motivatie uiterlijk 16 juni 2019 te sturen naar vacature@ltonoord.nl t.a.v. Annet Meibos. Gesprekken vinden plaats op vrijdag 28 juni en maandag 1 juli.
Voor meer informatie kun je contact opnemen met Judith Snepvangers, Regiomanager Oost, tel. 06 - 22 90 18 29 of per mail.

Sluit u aan bij het LTO Noord netwerk en word nu lid

Meer informatie over het lidmaatschap? Neem vrijblijvend contact met ons op.