Aanmelden BEP Pilot

Vanaf nu is het weer mogelijk om je aanvraag voor de BEP Pilot in te dienen. Deze regeling staat echter alleen open voor de ondernemers die ook vorig jaar aan deze pilot hebben deelgenomen.

vechtdal-34

Vanaf nu is het weer mogelijk om je aanvraag voor de BEP Pilot in te dienen. Deze regeling staat echter alleen open voor de ondernemers die ook vorig jaar aan deze pilot hebben deelgenomen.

 

Voor een complete aanvraag is het noodzakelijk onderstaand formulier geheel in te vullen. Daarbij dien je het bemestingsplan toe te voegen, het plan waarmee de N en P2O5 saldo’s betreft meststoffen berekend zijn.

Heb je andere informatie die ook van invloed kan zijn op de beoordeling van de kringloopwijzer, dan kun je die apart toevoegen aan het formulier.

Voor inhoudelijke vragen (dus vragen over onder andere de verplichting, verzamelen van gegevens, rapportage/uitkomsten etc.) kun je terecht bij je bedrijfs- of voeradviseur of zuivelonderneming.

Dit formulier vraagt jou om jouw naam en e-mail adres zodat wij met jou kunnen communiceren. Jouw gegevens worden nooit aan derden verstrekt.

Zie onze privacyverklaring om te zien hoe wij met jouw gegevens omgaan.

Formulier BEP Pilot

Bedrijfsgegevens

Verklaring van de gerapporteerde signaleringen checklist CD KLW

Als u hierboven ‘nee’ hebt ingevuld dan hoeft u dit formulier niet verder in te vullen en kunt u het bijvoegen bij uw aanmelding. Anders kunt u hieronder per signalering een verklaring geven, waarom dit voor uw bedrijf toch klopt.
U kunt desgewenst hieronder pdf's uploaden voor een overzicht, bemestingsplan en eventueel andere relevante informatie.

Overzicht signaleringen bij indienen
Bemestingsplan

Signalering 1

Signalering 2

Signalering 3

Signalering 4

Signalering 5

Signalering 6

Signalering 7