Demo’s, kennisbijeenkomsten en rondleidingen: tijdens de Landelijke Demodagen Duurzame Landbouw op 5 en 6 september zetten boeren hun (demo)bedrijf open. Ook demobedrijven van de LTO-projecten Deltaplan Agrarisch Waterbeheer en Netwerk Praktijkbedrijven doen mee. Hoe ziet toekomstbestendig ondernemen met verdienmodel er volgens hen uit?
Vice-voorzitter Gelderse Vallei Niels Wassenaar is één van de DAW demobedrijven die collega-boeren ontvangt tijdens de Landelijke Demodagen. Op vrijdagmiddag 5 september houdt hij een velddemonstratie onkruid bestrijden in (kruidenrijk) grasland met de spotsprayer. Melkveehouders Franka en Arnoud van Netwerk Praktijkbedrijven openen zaterdag 6 september hun bedrijf in Randwijk om te vertellen over hoe zij boeren met de natuur met een goed verdienmodel. Op vrijdagmiddag geeft melkveehouder Anton een rondleiding over zijn bedrijf in Reeuwijk. Bekijk in zijn stal de innovatieve maatregelen waarmee hij ammoniakuitstoot reduceert.
Nog veel meer activiteiten
Bekijk alle activiteiten en deelnemende bedrijven tijdens de Landelijke Demodagen op 5 en 6 september via www.degroenevonk.nl/demodag. Hier kun je je direct aanmelden.
Brede samenwerking
De Landelijke Demodagen Duurzame Landbouw ‘de Groene Vonk’ is een initiatief van Groeien naar Morgen, van het ministerie van LVVN en wordt gehouden in samenwerking met het Deltaplan Agrarisch Waterbeheer, Netwerk Praktijkbedrijven en Climate Farm Demo.