Zoek verbinding in je eigen omgeving

We merken dat veel afdelingen en leden juist nu graag een positief geluid willen laten horen richting hun omgeving. Nu de kabinetsplannen veel vragen en zorgen oproepen, biedt Boeren en Tuinders Pakken Uit met kerst de kans om te laten zien dat boeren en tuinders midden in de samenleving staan en graag iets betekenen voor de mensen om hen heen.

Zoek de verbinding in je eigen omgeving. Denk aan een samenwerking met een verpleeghuis, woonzorgcentrum, zorginstelling of buurtvereniging. Nodig mensen uit, deel iets van je bedrijf of organiseer een activiteit waarmee je anderen een mooie kerst bezorgt.

Ideeën ter inspiratie

  • Nodig bewoners van een zorginstelling uit voor een lichtjestocht of kerstactiviteit op het bedrijf.

  • Laat ouderen of buurtbewoners meerijden tijdens een verlichte trekkeroptocht.

  • Deel lokale producten uit op een kerstmarkt of in een zorginstelling.

  • Organiseer een kerstlunch, koffiemoment of rondleiding op het erf.

  • Maak kerstpakketten met producten van boeren en tuinders uit de regio.

  • Betrek scholen, verenigingen of zorginstellingen bij een gezamenlijke actie.

  • Geef mensen die minder vaak buiten komen een kijkje in de agrarische sector.

Boeren en tuinders zijn er voor ons allemaal

Dat is de gedachte achter deze actie. Juist met kerst kunnen we laten zien dat we niet alleen voedsel produceren, maar ook betrokken zijn bij de mensen en gemeenschappen om ons heen.

Organiseer je een activiteit? Dan helpen wij om die zichtbaar te maken via onze communicatiekanalen. Hoe meer afdelingen meedoen, hoe meer mensen we bereiken en hoe sterker we samen laten zien waar boeren en tuinders voor staan.

Doe mee

LTO Dichtbij app

Blijf up-to-date met het laatste nieuws voor jouw agrarische bedrijf via de LTO Dichtbij app.

Word lid

Word lid van LTO Noord en versterk je positie in de agrarische sector. Meld je nu aan!

Boer aait koe in weiland.