Webinar Stikstof inzet LTO voor melkvee, pluimvee en kalveren op 2 september
Sinds de stikstofplannen van het kabinet voor ons liggen zijn er veel vragen en onzekerheden. LTO wil de plannen fundamenteel veranderen. We zien de grote zorgen maar ook grote betrokkenheid. Om de laatste stand van zaken door te nemen is dit webinar georganiseerd. We gaan uitgebreid in op onze manier waarop we het gesprek aangaan met LVVN aangaan over een betere, wel haalbare aanpak waardoor bedrijven rechtszekerheid en ontwikkelingsperspectieven krijgen. Tijdens het webinar kijken we naar drie concrete sectoren waarvoor de plannen grote consequenties hebben: melkvee, pluimvee en kalverhouderij.

Aan het woord komen LTO Melkvee-voorzitter Jos Verstraten, LTO Pluimvee-voorzitter Kees de Jong en LTO Kalverhouderij-voorzitter Teus Kreuger. Met Dirk Bruins, voorzitter LTO Noord, bespreken we de voorgenomen zonering rondom Natura2000-gebieden. Tijdens het webinar is ruim de tijd voor leden om zelf ook vragen, zorgen, aandachtspunten of voorstellen in te brengen. Meld je hier aan voor het webinar.

Ledenbijeenkomsten op komst
Naast het webinar gaan we ook de provincies in. Zoals gezegd bevat de stikstofbrief nog veel open einden die in de komende tijd moeten worden ingevuld. Wat wél duidelijk is, is dat de plannen anders moeten. Daarom organiseren we de komende weken in alle provincies ledenbijeenkomsten; bijeenkomsten met één of meer afdelingen waar na een uitleg leden vragen kunnen stellen aan LTO- en LTO Noord-bestuurders en met elkaar in gesprek kunnen.

De eerste bijeenkomst heeft op 31 augustus plaatsgevonden in Friesland. Van deze avond is een verslag gemaakt.

Heb je onze radiospotjes nog niet gehoord?
Vanaf dinsdag 25 augustus zijn twee weken lang onze audiospandoeken op alle regionale omroepen in de lucht, van Fryslân tot Gelderland en van Noord-Holland tot Drenthe.

Er zijn twee versies. Heb je ze nog niet gehoord? Hier zijn ze te vinden:

  • De eerste versie is ook als filmpje via social media gedeeld

  • De campagne is ook als preroll te zien bij online video’s van de regionale omroepen. De tweede versie zie je hier als preroll.

LTO Dichtbij app

Blijf up-to-date met het laatste nieuws voor jouw agrarische bedrijf via de LTO Dichtbij app.

Word lid

Word lid van LTO Noord en versterk je positie in de agrarische sector. Meld je nu aan!

Boer aait koe in weiland.