Nieuws
13 mei 2025

Nieuw wolvenbeleid in de maak: reageer nu!

LVVN opende op 9 mei een Internetconsultatie over het "Besluit bescherming wolf en goudjakhals". Via deze consultatie vraagt staatsecretaris Rummenie input voor de omzetting van Europese wetgeving naar Nederlandse regelgeving rond deze soorten.

Het ministerie van LVVN heeft een consultatie geopend. Tot en met 6 juni kunnen inwoners van Nederland meedenken over het aanpassen van wolvenbeleid.

Boeren hebben direct te maken met de gevolgen van het wolvenbeleid. Jouw praktijkervaring en inzichten zijn daarom van onschatbare waarde bij het vormgeven van deze regelgeving.

Wat kun je doen?

  • Reageer vóór 6 juni op de consultatie via deze link

  • Deel je ervaringen, zorgen en suggesties vanuit jouw positie als boer

  • Draag bij aan een evenwichtig beleid dat rekening houdt met de veiligheid van het platteland

Praktische informatie

  • De consultatie is voor iedereen toegankelijk

  • Je input zal worden meegenomen in de vormgeving van het beleid

Wij roepen je dringend op om van deze gelegenheid gebruik te maken en je stem te laten horen. Alleen door actieve deelname kunnen we zorgen dat de belangen van agrarische ondernemers goed worden vertegenwoordigd.

LTO Dichtbij app

Blijf up-to-date met het laatste nieuws voor jouw agrarische bedrijf via de LTO Dichtbij app.

Word lid

Word lid van LTO Noord en versterk je positie in de agrarische sector. Meld je nu aan!

Boer aait koe in weiland.